Weź udział w konferencji TestCamp 2019

Dziękujemy! Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń. O tym, czy udało Ci się zakwalifikować do udziału w konferencji – dowiesz się już w środę 4. września.

FAQ DLA UCZESTNIKÓW

Informacje organizacyjne

Konferencja

 
Kto może zostać uczestnikiem TestCamp 2019?

Uczestnikiem może zostać dowolna pełnoletnia osoba, która wypełni formularz dostępny na stronie: https://testcamp.pl/zapisy-dla-uczestnikow/ oraz zostanie wybrana przez Organizatorów i potwierdzi swój udział w wydarzeniu.

Czy każda osoba, która się zapisze będzie mogła uczestniczyć w konferencji?

Niestety liczba miejsc na wydarzenie jest ograniczona – jeśli okaże się, że mamy więcej chętnych niż miejsc, podstawą do zakwalifikowania się będzie odpowiedź na pytania zawarte w formularzu.

Do kiedy mogę przesłać swoje zgłoszenie?

Na Twoje zgłoszenie czekamy do piątku 30 sierpnia 2019 r. Zastrzegamy sobie prawo do wydłużenia czasu nadsyłania zgłoszeń,  o czym poinformujemy na stronie internetowej wydarzenia.

Kiedy i jak otrzymam odpowiedź o zakwalifikowaniu się?

O wynikach zapisów powiadomimy Cię mailowo do dnia 4 września 2019 roku. Każdy, kto otrzyma informację potwierdzającą uczestnictwo w Konferencji w charakterze uczestnika, ma obowiązek potwierdzić swój udział, w ciągu 3 dni. Szczegóły o tym jak potwierdzić uczestnictwo będą zawarte w mailu.

Warsztaty

 
Gdzie odbywają się zapisy na warsztaty?

W tym roku zapisy na warsztaty odbywają się przez stronę: testuj.pl. Informacje i link do zapisów znajdziesz na: https://testcamp.pl/agenda 

Jestem zapisany na warsztaty, czy muszę zapisywać się na konferencję?

Nie! Wszystkie osoby zapisane na warsztaty mają pewną wejściówkę na konferencję i tym samym omijają etap weryfikacji zgłoszeń 🙂 Jeśli jesteś zapisany na warsztaty odezwiemy sie do Ciebie w sprawie udziału w konfernecji – do 26 sierpnia. 

Odwiedź nas na:

TestArmy Group  S.A.
ul. Petuniowa 9/5
53-238 Wrocław
NIP: PL8992754194

Regulamin
Email: [email protected]
Telefon: 531 169 574