Weź udział w Test Camp 2018

Dziękujemy za Wasze zgłoszenia na konferencję Test Camp! O tym, czy udało Wam się zakwalifikować dowiecie się już w środę 12. września. 

Zapisy zamknięte. Dziękujemy!

FAQ DLA UCZESTNIKÓW

Informacje organizacyjne

Konferencja

 

Kto może zostać uczestnikiem Test Camp 2018?

Uczestnikiem może zostać dowolna pełnoletnia osoba, która wypełni formularz dostępny na stronie: https://testcamp.pl/zapisy-dla-uczestnikow/ oraz zostanie wybrana przez Organizatorów i potwierdzi swój udział w wydarzeniu.

Czy każda osoba, która się zapisze będzie mogła uczestniczyć w konferencji?

Niestety liczba miejsc na wydarzenie jest ograniczona – jeśli okaże się, że mamy więcej chętnych niż miejsc, podstawą do zakwalifikowania się będzie odpowiedź na pytania zawarte w formularzu.

Do kiedy mogę przesłać swoje zgłoszenie?

Na Twoje zgłoszenie czekamy do piątku 7. września 2018 r. Zastrzegamy sobie prawo do wydłużenia czasu nadsyłania zgłoszeń,  o czym poinformujemy na stronie internetowej wydarzenia.

Kiedy i jak otrzymam odpowiedź o zakwalifikowaniu się?

O wynikach zapisów powiadomimy Cię mailowo do dnia 12 września 2018r. Każdy, kto otrzyma informację potwierdzającą uczestnictwo w Konferencji w charakterze uczestnika, ma obowiązek potwierdzić swój udział, w ciągu 3 dni. Szczegóły o tym jak potwierdzić uczestnictwo będą zawarte w mailu.

Warsztaty

 

Kto może zostać uczestnikiem warsztatów?

Uczestnikiem może zostać dowolna pełnoletnia osoba, która wypełni formularz dostępny na stronie: https://testcamp.pl/, zaznaczając chęć udziału w warsztatach, a następnie zostanie wybrana przez Organizatorów i potwierdzi swój udział w wydarzeniu, uiszczając stosownej opłaty.

Kiedy i jak dowiem się o zakwalifikowaniu się do udziału w warsztatach?

O wynikach zapisów na warsztaty powiadomimy Cię mailowo do dnia 12 września 2018r. Każdy, kto otrzyma informację potwierdzającą uczestnictwo w warsztatach, ma obowiązek dokonać stosownej zapłaty oraz przesłać nam potwierdzenie wykonania przelewu - w ciągu 3 dni. Szczegóły o tym jak dokonać opłaty i gdzie wysłać potwierdzenie przelewu zostaną wysłane mailowo wraz z potwierdzeniem udziału.

Odwiedź nas na:

TestArmy Group  S.A.
ul. Petuniowa 9/5
53-238 Wrocław
NIP: PL8992754194

Regulamin
Email: [email protected]
Telefon: 531 169 574