Zapraszamy do współpracy

Jesteśmy przekonani, że konferencja będzie stanowić wspaniałą promocję i reklamę Państwa przedsiębiorstwa.

w

Liczba uczestników

230

Termin

22-23 września 2017 roku
(piątek – sobota)

Miejsce

Hotel Mercure,
Pl. Dominikański 1,
50-159 Wrocław

Dla Partnerów

Konferencja
to szansa
na kontakt
z potencjalnymi pracownikami

Test Camp 2017 pod hasłem przewodnim “Certyfikowany tester – i co dalej?” to konferencja dla testerów oprogramowania, której głównym tematem są możliwości rozwoju testerów.

Konferencja powstała jako odpowiedź na potrzeby firm IT oraz osób uczestniczących w procesach rekrutacyjnych. Celem konferencji jest pokazanie potencjalnym pracownikom, jak ważna z perspektywy pracodawcy jest potrzeba rozwoju i wysokiej kwalifikacji. Chcemy również dać przestrzeń potencjalnym pracownikom na poznanie oczekiwań i możliwości firm IT. Konferencja jest platformą wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy uczestnikami, prelegentami i przedstawicielami wiodących firm IT.

Po dniu pełnym wrażeń będzie można podzielić się swoimi spostrzeżeniami, doświadczeniami i receptami na rozwój, podczas After Party. Jeżeli chcieliby Państwo, aby ta część konferencji przybrała indywidualny wyraz lub mają Państwo własny pomysł na uatrakcyjnienie After Party, jesteśmy otwarci na rozmowy.

O uczestnikach

Konferencję kierujemy do Młodszych Testerów Oprogramowania

Uczestnikami Konferencji Test Camp 2017 będą Certyfikowani Testerzy ISTQB, którzy swój rozwój oparli na profesjonalnej szkole rozwoju testerów, jaką jest Akademia Testowania. Swoją karierę rozpoczynali od specjalistycznych szkoleń organizowanych przez lidera na rynku, zdobywając niezbędną wiedzę. Dziś to kompetentni testerzy, niejednokrotnie z kilkuletnim doświadczeniem, żądni wiedzy i otwarci na nowe ścieżki rozwoju i współpracy.

Dołącz do grona partnerów

Zachęcamy do współtworzenia konferencji. Wydarzenie będzie dobrą okazją do budowania eksperckiego wizerunku firmy, aktywnie działającej  w branży IT.

Skontaktuj się z nami

Nasi koordynatorzy są do Twojej dyspozycji

Dawid Kasprzyk

Dawid Kasprzyk

Koordynator ds. merytorycznych

tel. +48 531 169 574
mail: [email protected] 

Marta Jura

Marta Jura

Koordynator ds. organizacyjnych

tel. +48 533 346 112
mail: marta.jura@testuj.pl

Wyrażam również zgodę na przetwarzanie przez TestArmy Group S.A. moich danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych.

Odwiedź nas na:

FAQ     KONTAKT     O KONFERENCJI

TestArmy Group  S.A.
(dawniej: Cloud Testing sp. z o.o.)
ul. Petuniowa 9/5
53-238 Wrocław
NIP: PL8992754194

Email: [email protected]
Telefon: 531 169 574