Prelegenci Test Camp 2019

Podczas konferencji i warsztatów wystąpią znani i lubiani w branży 🙂

TEST CAMP 2019

Prelegenci

Dorota Głuszczyk
Dorota Głuszczyk

QA Engineer w Droids on Roids. Aplikacjami mobilnymi zafascynowana od początku swojej kariery. Zwolenniczka twierdzenia, że dobry UX to klucz do sukcesu aplikacji. Stale poszukująca usprawnień i udoskonaleń procesów testowania aplikacji mobilnych (zarówno przy pomocy narzędzi jak i odpowiedniego podejścia do projektu). Prywatnie podróżniczka, mól książkowy i zapalona śpiewaczka, która nigdy nie odmówi gry w dobrą planszówkę.

Maciej Kofel
Maciej Kofel

Od 8 lat związany z branżą IT security. Swoją karierę rozpoczynał od strony defensywnej bezpieczeństwa (Security Monitoring, Vulnerability Management) by potem przejść na ofensywną stronę pracując jako Pentester. Najpewniej się czuje w testach penetracyjnych aplikacji webowych oraz infrastruktury. W 2018 roku rozpoczął także działalność jako szkoleniowiec. Tworzy bloga szkolasecurity.pl oraz kurs Testowanie Bezpieczeństwa Webaplikacji, gdzie wprowadza młodych adeptów w tajniki testów penetracyjnych aplikacji webowych.

Aleksandra Lenik
Aleksandra Lenik

Od kilkunastu lat programowanie jest jej nieprzemijającym hobby, choć to w zapewnianiu jakości odnalazła swoje powołanie. Od kilku lat testuje co jej wpadnie w ręce, obecnie swoją cierpliwość i aplikacje w świecie IoT. Miłośniczka automatyzacji testów (i wszystkiego), ulepszania świata jak również krzewienia ducha QA w zespole. Po godzinach fanka FromSoftware, ołówków oraz muzyki wszelakiej.

Dawid Bastek
Dawid Bastek

Od samego początku swojej kariery testerskiej pracuje przy aplikacjach mobilnych. Zwolennik testów eksploracyjnych i metodyk zwinnych. Mówi, że praca z ludźmi, to coś co go napędza w codziennych wyzwaniach. Aktualnie pomaga dbać o jakość dla jednego z największych portali pracy w Europie. Jest organizatorem warszawskiego meetupu AppQa, gdzie tematem głównym są testy aplikacji mobilnych. Kiedy nie stoi na straży jakości, można go spotkać na okolicznych boiskach, gdzie biega za dyskiem do Frisbee.

Maciej Wyrodek
Maciej Wyrodek

Tester z 8 letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w automatyzacji, choć jego pierwszą miłością są dalej testy eksploracyjne. Pracował w wielu projektach w Polsce i zagranicą. Od dwóch lat udziela się aktywniej w community, prezentując na wielu konferencjach i meetupach. W wolnym czasie prowadzi swój blog thebrokentest.com

Kamil Kalużny
Kamil Kalużny

Od 12 lat dostarcza, projektuje lub zarządza projektami, związanymi z automatyzacją w obszarze zarządzania jakością, systemami IT i procesami biznesowymi. Główny obszar zainteresowań to systemy monitorowania, automatyzacja i robotyzacja dla klientów korporacyjnych i organów rządowych. Inżynier informatyki o specjalizacji bezpieczeństwo obiektów i informacji. Absolwent VII edycji Executive MBA na Polskiej Akademii Nauk. 

Guillaume Betaillouloux
Guillaume Betaillouloux

Guillaume has 12 years of experience in Performance testing. He worked for several editors and service companies as Performance expert and realized numerous load testing campaign for dozen of companies around the globe. Guillaume capitalized on his experience to develop a new JMeter based solution called OctoPerf. He is one of the OctoPerf founders now and manages the Support department. He likes to share his thoughts and methodology on OctoPerf blog

Alicja Polska
Alicja Polska

Pierwsze testerskie kroki stawiała pracując w firmie ubezpieczeniowej, w wewnętrznym projekcie IT. Była człowiekiem z biznesu, więc początkowo brakowało jej przygotowania merytorycznego i technicznego. Wiedzę zdobywała na bieżąco, w większości na własną rękę. Od tamtej pory, jest wciąż głodna nowych informacji, a jej ambicją jest osiągnąć poziom, na którym żadne branżowe hasło nie będzie brzmiało jak język zaginionej cywilizacji. QA Engineer w Billennium. Zajmuje się koordynowaniem procesu testowego i tym co lubi najbardziej – komunikacją z ludźmi..

Natalia Respekta
Natalia Respekta

Przez ponad 10 lat związana z e-commerce, rozwojem produktu oraz marketingiem. Od 2 lat Testerka w Invicta Software, zakochana w swojej pracy i nieustannie szukająca nowych wyzwań. Prywatnie gracz, fanka uniwersum Marvela i karaoke.

Marcin Sikorski
Marcin Sikorski

Public speaker, writer, tester, influencer, mentor. Specialist of Internet of Things, Proptech and Embedded Systems. Advisor for Polish government (IoT department) in area of where the IoT can be implemented in Poland and how exactly this can be achieved. After hours, an enthusiast of optimization, China and mountain climbing.

Tomasz Klepacki
Tomasz Klepacki

Test Automation Lead oraz Test Architect w LPP i JIT Team. Tester z ponad 8-letnim doświadczeniem. Od 6 lat specjalista się w projektowaniu, rozwoju i utrzymaniu testów automatycznych dla aplikacji webowych oraz testów wydajnościowych. Doświadczenie w obszarze testowania zdobywał min. w projektach w branży ubezpieczeniowej, morskiej, zarządzania informacją. Obecnie zajmuje się projektowaniem strategii, infrastruktury oraz dostarczaniem frameworków testowych dla działu E-Commerce LPP SA. Entuzjasta testowania automatycznego, nowych technologii oraz tematyki Test Ops.

Michał Buczko
Michał Buczko

My „Business as Usual” is varied and exciting. I am a Test Manager at SpyroSoft Solutions, where I am the advocate for efficient testing and test management. I give my insight in design of the test harness and solutions for customer cases, the definition of the scope of testing and test reporting. I try to be responsible for sharing „new-fancy stuff” with others and helping people grow as individuals. I am involved in various activities including testing, business analysis and test reporting. Now sharing my experience as Test Manager.

Nachum Dimer
Nachum Dimer

Nachum Dimer is an Israeli entrepreneur and new technology evangelist with almost 20 years of experience in software development, QA and test automation. For the last three years, Nachum and his team are working on open-source project called Oxygen that helps software companies to simplify test automation using Selenium and Appium.

Jakub Rosiński
Jakub Rosiński

Przede wszystkim inżynier testów z ponad 10-letnim doświadczeniem praktycznym. Aktualnie kierownik testów nadal zajmujący się „prawdziwym testowaniem”. Testował różne typy aplikacji, funkcjonalnie i nie, z UI i bez. Przeprowadza testy integracyjne, systemowe, oraz akceptacyjne, w których wspiera i szkoli klientów, a także występuje jako odbiorca. Przeprowadza testy manualne (z największym naciskiem na zwinne testowanie eksploracyjne), automatyczne interfejsów użytkownika, API, czy wydajnościowe.Myśli, działa dla społeczności.

Michał Ślęzak
Michał Ślęzak

Programista testów w firmie SII. Vice-lider PTaQ.org oraz TestingParrot. Prowadzi bloga związanego z tematyką testów automatycznych – testingplus.me. Szuka miejsc, gdzie automatyzacja może pomóc. Lubi prowadzić prezentacje i warsztaty. Mail: [email protected]

Krystian Brożek
Krystian Brożek

Trener, programista backend i baz danych. Pasjonat nowoczesnych technologii, który lubi dzielić się swoją wiedzą. Przygodę z branżą IT rozpoczął od współpracy z Apple i Bankiem Zachodnim WBK. Doświadczenie zdobywał m.in. przy projektach dla dużych spółek transportowych oraz instytucjach szkolnictwa. Posiada liczne certyfikaty m.in. Microsoft SQL Server i ISTQB Foundation Level.

Łukasz Romanowicz
Łukasz Romanowicz

Absolwent studiów administracji publicznej, który postanowił zamienić Kodeks Karny na książki o programowaniu. W ciągu ostatnich 2 lat udało mu się zdobyć doświadczenie w kilku projektach dotyczących aplikacji webowych i mobilnych. Uczestniczy w konferencjach testerskich oraz zajmuje się automatyzacją testów aplikacji webowych w Test Army, a także wymyślaniem niezliczonych, beznadziejnych żartów.  Prywatnie koci ojciec, miłośnik pierogów.

Małgorzata Czapska
Małgorzata Czapska

Małgorzata Czapska to Test Manager i tester aplikacji z siedmioletnim doświadczeniem w branży bankowej, ubezpieczeniowej i telekomunikacyjnej. Doświadczenie zdobywała pracując przy projektach wdrożenia i migracji głównych systemów bankowych i telekomunikacyjnych. Posiada szeroką wiedzę z obszaru zarządzania testami oraz testów integracyjnych, systemowych i akceptacyjnych. Prywatnie jest zapaloną rolkarka i miłośniczką literatury fantasy.

Mateusz Ciołek
Mateusz Ciołek

Inżynier testów z ponad 8 letnim doświadczeniem w branży. Na co dzień pracuje jako lider zespołu testerów automatycznych w jednej z wrocławskich firm. W wolnym czasie trener automatyzacji i twórca kursu Selenium. Pasjonat automatyzacji testów i dobrych praktyk w automatyzacji, który stara opierać się o wzorce programowania i Clean Code.

Odwiedź nas na:

TestArmy Group  S.A.
ul. Petuniowa 9/5
53-238 Wrocław
NIP: PL8992754194

Regulamin
Email: [email protected]
Telefon: 531 169 574